Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe

3 999,00 zł

Nowe, wysokociśnieniowe urządzenie klasy średniej charakteryzuje się wszechstronnością zastosowań i solidną budową. Maszyna w wersji mobilnej gwarantuje łatwość manewrowania i wygodę transportu.

Niezawodne i mobilne – nowe urządzenie HD klasy średniej może pracować w pionie, jak i w poziomie. Dzięki dużym kołom transportowym jest mobilne i elastyczne w zastosowaniu. Posiada uchwyty do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów. Dostęp do pompy wysokociśnieniowej jak i do układów elektrycznych jest szybki i prosty co znacznie ułatwia serwisowanie. W standardzie 3-tłokowa pompa osiowa z hartowanymi tłokami ze stali nierdzewnej oraz pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i złącza EASY!Lock. Wyposażenie obejmuje m.in. dyszę Power i dyszę rotacyjną.

8 499,00 zł
Profesjonalne urządzenie ciśnieniowe o pionowej, zwartej konstrukcji. Wysokie parametry pracy pozwalają na stosowanie urządzenia do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń. Wiele nowych systemów takich jak Servopress, Easy-Press, Soft grip ułatwia pracę operatora.
4 399,00 zł

Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych.

Urządzenie dogłębnie czyszczi runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. 

1 219,67 zł
Niewielkie gabaryty maszyny i jej lekkość sprawiają, że jest to urządzenie wyjątkowo mobilne, łatwe w transporcie (mieści się w niewielkim bagażniku samochodu osobowego) i przechowywaniu. Pomimo tych cech, charakeryzuje się trwałą budową i dobrymi parametrami pracy. Dzięki doskonałej jakości wykonania i mocnemu, chłodzonemu wodą silnikowi jest wysoce niezawodne w eksploatacji. Obsługę ułatwia system szybkozłączy Quick Connect zapewniający błyskawiczne wpinanie węża wysokociśnieniowego do urządzenia i pistoletu, dzięki czemu urządzenie w mgnieniu oka jest gotowe do pracy. W wyposażeniu 8 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna.
363,21 zł

Najnowszy model myjki do okien Kärcher. Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm.

Szybkie i proste czyszczenie okien jest teraz jeszcze łatwiejsze! Nowy model posiada pojemniejszą baterię i trzystopniowy wskaźnik LED pokazujący stopień jej naładowania. Rozładowaną baterię można łatwo wyjąć i zastąpić naładowaną (druga bateria dostępna do dokupienia jako opcjonalne wyposażenie).

489,04 zł

Urządzenie z linii Standard w klasie K 2 jest wyjątkowo mobilne, lekkie, wygodne w transporcie i manewrowaniu.

Urządzenie idealnie nadaje się do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie. Może też służyć jako drugie, poręczne urządzenie, używane gdy szybko musimy usunąć niewielkie zabrudzenia z małych powierzchni np. mebli ogrodowych, narzędzi czy roweru. Wtedy, gdy znacznie wygodniej jest sięgnąć po model kompaktowy. W wyposażeniu również 4 m wąż wysokociśnieniowy, lanca jednostrumieniowa i dysza rotacyjna.

1 189,00 zł

Urządzenie klasy K 5 to mocna i niezawodna maszyna wyposażona w chłodzony wodą, trwały silnik. W zestawie do czyszczenia domu.

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, byś miał na starcie wszystko, czego potrzebujesz do czyszczenia. Pracę ułatwiają liczne udogodnienia, takie jak Plug 'n' Clean - system podawania środków czyszczących bezpośrednio z opakowania, uchwyty na obudowie do przechowywania akcesoriów, system szybkozłączy Quick Connect oraz pokrętło do dozowania środka czyszczącego. W zestawie do czyszczenia domu idealnie nadającym się do czyszczenia dużych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd.

67,00 zł
Dwie miękkie welurowe ściereczki podłogowe do łatwego usuwania zabrudzeń. Zapewniają doskonale czystą podłogę.

Zestaw składa się z 2 miękkich ściereczek podłogowych, o dużej chłonności wykonanych z najwyższej jakości mikrofibry.

Ściereczka podłogowa wykonana z wysokiej jakości mikrofibry:

- Mikrofibra gwarantuje doskonałe rezultaty czyszczenia wszystkich twardych powierzchni.

Wysokiej jakości mikrofibra :

- Pranie w temperaturze 60 °C

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,1
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 210 x 125 x 45

Pasuje do urządzeń:

SC 1 Premium Home Line – zestaw podłogowy
SC 1 – zestaw podłogowy
SC 2
SC 2 Premium Home Line
SC 3
SC 3 Premium Home Line
SG 4/4
39,00 zł
Standardowa szczotka z miękkim włosiem. Nadaje się do wszystkich modeli urządzeń wysokociśnieniowych K2 – K7.

Praktyczna szczotka z miękkim włosiem idealnie nadaje się do mycia samochodu, mebli ogrodowych itp. Nadaje się do wszystkich modeli serii K2 – K7.

Miękkie włosie:

- Umożliwia czyszczenie delikatnej i wrażliwej na zarysowania powierzchni

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,2
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 333 x 82 x 164
79,00 zł
Ssawka z dodatkową miękką szczeciną do delikatnego czyszczenia wewnątrz samochodu - deski rozdzielczej, konsoli środkowej oraz głośników. Miękka szczecina zapewnia delikatne czyszczenie wrażliwych powierzchni. Doskonała również do użytku w domu do czyszczenia delikatnych mebli lub sprzętu elektronicznego np. telewizorów lub sprzętu audio.

Miękkie włosie:

- Delikatne czyszczenie wrażliwych powierzchni
- Odkurzanie wrażliwych na zarysowania elementów

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,1
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 235 x 44 x 80
79,00 zł
Ssawka do dokładnego czyszczenia tapicerki samochodowej i wykładziny dywanowej w samochodzie. Bez problemu usuwa zaschnięte zabrudzenia z dywaników lub siedzeń. Idealne narzędzie do czyszczenia całego wnętrza samochodu.

Solidne i wytrzymałe włosie:

- Do odkurzania zaschniętego brudu

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,1
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 235 x 44 x 80
59,00 zł
Pojedyncza lanca przedłużająca o długości 0,4 m. Przeznaczona do efektywnago czyszczenia trudnodostępnych powierzchni. Kompatybilna z wszystkimi akcesoriami Kärcher.

CECHY I ZALETY:

- Przedłużenie lancy o 0,4 m.
- Do czyszczenia trudnodostępnych miejsc, szczególnie tych znajdujących się na wysokości.
- Kompaktowe wymiary
- Zwiększa zasięg węża
- Kompaktowe wymiary
- Łatwy w użyciu.

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,3
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 445 x 46 x 46
89,00 zł
Szczotka przeznaczona do mycia kół i felg. Dzięki miękkiej szczecinie nie rysuje delikatnych powierzchni. Równomiernie rozprowadza wodę i z łatwością dociera do najmniejszych szczelin.

CECHY I ZALETY:

- Podawanie wody w zakresie 360°
- Czyści równomiernie i usuwa oporny brud
- Szczotki wysokiej jakości
- Efektywne i delikatne czyszczenie
- Podawanie środka czyszczącego
- Dokładne i efektywne czyszczenie.
- Obrotowe
- Dociera do trudnodostępnych miejsc
- Szczotka do mycia felg
- Do wszystkich typów pojazdów

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,3
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 422 x 80 x 101
293,00 zł
Wirujący strumień punktowy zwiększa wydajność czyszczenia nawet 10-krotnie. Duża trwałość dzięki wkładce ceramicznej. maks. 180 bar/18 MPa, 60 °C.

Dysze rotacyjne łączą zalety strumienia płaskiego i punktowego. Punktowy strumień wody wiruje po pobocznicy stożka z prędkością 4000 obr/min, gwarantując dużą wydajność powierzchniową i wysoką skuteczność.
93,00 zł
Wąż ssący eco!ogic przeznaczony do zasilania wodą urządzeń wysokociśnieniowych ze źródeł innych niż sieć wodociągowa (np. z beczek, zbiorników, oczek wodnych).

Pasuje do wszystkich modeli K 3 - K 7. Wąż nie zawiera ftalanów ani PCV.

CECHY I ZALETY:

- Łatwe zasysanie
- Poręczny
- Umożliwia zasilanie urządzenia poprzez zasysanie wody ze źródeł innych niż sieć wodociągowa.
- Przyjazny dla środowiska
- Nie zawiera ftalanów ani PCV. W 90% podlega recyklingowi.
62,00 zł
Dysza do okien dokładnie czyści szkło, okna oraz lustra przy użyciu parownicy.

Dzięki temu parownice Kärcher są bardziej wszechstronne i dokładnie czyszczą okna i lustra.

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,1
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 255 x 43 x 130
234,00 zł
Zestaw do mokrego piaskowania usuwa rdzę, farbę oraz uporczywy brud za pomocą ścierniwa Kärcher. Przeznaczony do domowych urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher klasy K2- K7.

CECHY I ZALETY:

- Mocny i wytrzymały
- Optymalnie wyposażone
- Efektywnie usuwa oporny brud.

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 1,2
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 525 x 110 x 100
177,00 zł
Zestaw wyposażenia do podłączenia praktycznego systemu Quick Connect we wszystkich domowych urządzeniach wysokociśnieniowych Kärcher wyprodukowanych od 1992 roku. System Quick Connect do szybkiego i łatwego odłączania węża od urządzenia i pistoletu. Nie przeznaczony do urządzeń z bębnem.

CECHY I ZALETY:

- Quick Connect
- Łatwe odpinanie węża wysokociśnieniowego i pistoletu.
- Umożliwia łatwe podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
- Zestaw rozszerzający funkcjonalność urządzenia o system Quick Connect
- Rozszerza funkcjonalność urządzenia o system Quick Connect w modelach, które go nie posiadają, wyprodukowanych po 1992 roku.
- Umożliwia łatwe wpinanie i odpinanie węża wysokociśnieniowego od urządzenia i pistoletu.
429,00 zł
Krótka, poręczna lanca do pianowania z 1-litrowym zbiornikiem środka czyszczącego. Złącze obrotowe M 22 x 1.5. Dozowanie środka czyszczącego bezpośrednio na lancy.

Dane techniczne:

- Rozmiar dyszy 42
- Ciśnienie maksymalne (bar) 180
- Maks. temperatura (°C) 60
99,00 zł
Krótka lanca Vario Power 360° z bezstopniową regulacją ciśnienia i regulowanym przegubem 360°, doskonale sprawdza się podczas czyszczenia zamkniętych przestrzeni, do których trudno dotrzeć.

CECHY I ZALETY:

- Płynna regulacja
- Ciśnienie może być regulowane w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni
- Oszczędność czasu
- Zmiana lancy nie jest konieczna
- Regulowany przegub
- w zakresie 360°

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,2
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 166 x 42 x 62
89,00 zł
Złączka z płynną regulacją kąta w zakresie 180°, do wygodnego czyszczenia miejsc trudnodostępnych. Złączkę montuje się pomiędzy pistoletem wysokociśnieniowym a elementem wyposażenia lub pomiędzy przedłużką lancy spryskującej a elementem wyposażenia.

CECHY I ZALETY:

- Ruchomy przegub 180°
- Złącze Vario
- Możliwość elastycznego obracania o 180°
- Zwiększa zasięg węża

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,2
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 214 x 47 x 84

Do pistoletów sprzed 2010 roku (pistolet M, 96, 97): Adapter M (2.643-950.0) jest wymagany.
187,00 zł
Dysza rotacyjna wytwarza obracający się strumień punktowy o wysokiej sile odspajania brudu i dużej wydajności powierzchniowej. Dyszy nie powinno używać się do czyszczenia delikatnych powierzchni.

CECHY I ZALETY:

- Wysokociśnieniowy strumień rotacyjny
- Efektywnie usuwa oporny brud z wrażliwych powierzchni.
- Doskonałe czyszczenie wysokim ciśnieniem
- Efektywnie usuwa oporny brud.
- Złącze bagnetowe
- Łatwy w użyciu.

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,2
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 450 x 41 x 41

Do pistoletów sprzed 2010 roku (pistolet M, 96, 97): Adapter M (2.643-950.0) jest wymagany.
139,00 zł
CECHY I ZALETY:

- Wysokociśnieniowy strumień rotacyjny
- Efektywnie usuwa oporny brud z wrażliwych powierzchni.
- Doskonałe czyszczenie wysokim ciśnieniem
- Efektywnie usuwa oporny brud.
- Złącze bagnetowe
- Łatwy w użyciu

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,2
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 450 x 41 x 41

Do pistoletów sprzed 2010 roku (pistolet M, 96, 97): Adapter M (2.643-950.0) jest wymagany.
129,00 zł
Dysza rotacyjna wytwarza obracający się strumień punktowy o wysokiej sile odspajania brudu i dużej wydajności powierzchniowej. Dyszy nie powinno używać się do czyszczenia delikatnych powierzchni.

CECHY I ZALETY:

- Wysokociśnieniowy strumień rotacyjny
- Efektywnie usuwa oporny brud z wrażliwych powierzchni.
- Doskonałe czyszczenie wysokim ciśnieniem
- Efektywnie usuwa oporny brud.
- Złącze bagnetowe
- Łatwy w użyciu.

Dane techniczne:

- Ciężar (kg) 0,2
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 450 x 41 x 41

Do pistoletów sprzed 2010 roku (pistolet M, 96, 97): Adapter M (2.643-950.0) jest wymagany.
116,00 zł
Lanca Vario-Power umożliwia płynną regulację strumienia wody od niskociśnieniowego do wysokociśnieniowego poprzez przekręcanie lancy.

CECHY I ZALETY:

- Płynna regulacja
- Ciśnienie może być regulowane w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni.
- Podawanie środka czyszczącego pod niskim ciśnieniem
- Regulacja ciśnienia od niskiego (podawanie środka czyszczącego) do wysokiego
- Oszczędność czasu
- Zmiana lancy nie jest konieczna.
79,00 zł
Zamienny pistolet spryskujący do domowych urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher K2–K7 - w których wąż wysokociśnieniowy łączy się z pistoletem za pomocą złącza Clip (bez Quick Connect).

CECHY I ZALETY:

- Złącze bagnetowe
- Możliwość podłączenia wszystkich akcesoriów Kärcher.
- Aplikacja środka czyszczącego pod niskim ciśnieniem
- Prosta aplikacja środka czyszczącego.
- Dokładne i efektywne czyszczenie.
- Bezpieczna blokada
- Blokada spustu.
349,00 zł
Najnowszy model myjki do okien Kärcher. Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm.

Szybkie i proste czyszczenie okien jest teraz jeszcze łatwiejsze! Nowy model posiada pojemniejszą baterię i trzystopniowy wskaźnik LED pokazujący stopień jej naładowania. Rozładowaną baterię można łatwo wyjąć i zastąpić naładowaną (druga bateria dostępna do dokupienia jako opcjonalne wyposażenie). Mniejsza waga i niższy poziom emitowanego hałasu przekładają się na bardziej komfortowe czyszczenie okien.
1 139,00 zł
Niewielkie gabaryty maszyny i jej lekkość sprawiają, że jest to urządzenie wyjątkowo mobilne, łatwe w transporcie (mieści się w niewielkim bagażniku samochodu osobowego) i przechowywaniu. Pomimo tych cech, charakeryzuje się trwałą budową i dobrymi parametrami pracy. Dzięki doskonałej jakości wykonania i mocnemu, chłodzonemu wodą silnikowi jest wysoce niezawodne w eksploatacji. Obsługę ułatwia system szybkozłączy Quick Connect zapewniający błyskawiczne wpinanie węża wysokociśnieniowego do urządzenia i pistoletu, dzięki czemu urządzenie w mgnieniu oka jest gotowe do pracy. W wyposażeniu 8 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna.