Sprzęt spawalniczy

Sprzęt spawalniczy

749,00 zł
Zalety urządzenia:

- Cykl pracy 100%
- TIG ready
- Bardzo lekka
- Odpowiednia do wielu zastosowań
- Zaawansowana technologia IGBT
- Napięcie bez obciążenia 66.5Vdc
- Zabezpieczenie termiczne
- Moc: 160A
639,00 zł
Model ten jest urządzeniem o wszechstronnym zastosowaniu, używanym do spawania stali nierdzewnej, stali stopowych, stali węglowej, miedzi oraz innych metali nieżelaznych. Można w niej stosować różnego typu elektrody kwaśne, zasadowe i celulozowe.

Cechą szczególną i wyróżniającą prezentowaną spawarkę od konkurencyjnych maszyn są przetworniki IGBT trzeciej generacji, zapewniające niską masę urządzenia i wysoką bezawaryjność.

Optymalna kombinacja rozmiarów, masy i jakości spawania te urządzenie nie ma sobie równych. Główne cechy spawarki to stabilność, oszczędność energii oraz bardzo cicha praca.

Dzięki możliwości zasilania z sieci lub agregatu prądotwórczego urządzenia nadają się idealnie do prac w terenie, nawet z długimi kablami zasilającymi. Lekka, zwarta konstrukcja sprawiają że urządzenie jest wyjątkowo mobilne i pozwala na pracę w wyjątkowo trudno dostępnych miejscach.

Prostota obsługi oraz wysoka bezawaryjność nowej jakości układów IGBT zadowoli każdego amatora jak i profesjonalistę.
809,00 zł
- Urządzenie służące do ręcznego spawania metali za pomocą ciepła wytwarzanego przez łuk elektryczny.
- Technologicznie, urządzenie do spawania ST Welding stanowi źródło zasilania elektrycznego dla spawania poprzez przekazywanie mocy wysokiej częstotliwości, które jest zarządzane przez logiczny układ sterowania.
- W porównaniu z tradycyjną technologią opartą na transformatorach pracujących na częstotliwości, jaka występuje w w sieci publicznej, technologia falownika ST Welding charakteryzuje się większą mocą na jednostkę ciężaru, większą oszczędnością energii oraz możliwością automatycznej i precyzyjnej kontroli wszystkich parametrów spawania.
- Sprawność 45% przy maksymalnym obciążeniu
- Proponowane do lekkich prac naprawczych
- Możliwe spawanie metodą TIG SCRACHT (zajarzenie łuku przez potarcie)
1 699,00 zł
Charakterystyka produktu:

Urządzenie Fanmig 1600i jest inwertorowym półautomatem spawalniczym do spawaniametodą MIG/MAG w osłonie gazów, elektrodą otuloną MMA (Stick) lub Lift TIG(zajarzenie łuku przez potarcie). W urządzeniu zastosowano diody IGBT. Jest to urządzeniekompaktowe tzn. podajnik drutu i źródło prądu znajdują się w jednej obudowie.Fanmig 1600i ma wbudowany 2-rolkowy układ podawania drutu.
1 189,00 zł
Urządzenie serii PROFESSIONAL LINE służy do ręcznego spawania metali za pomocą ciepła wytwarzanego przez łuk elektryczny.
Technologicznie, urządzenie do spawania ST Welding stanowi źródło zasilania elektrycznego dla spawania poprzez przekazywanie mocy wysokiej częstotliwości, które jest zarządzane przez logiczny układ sterowania.
W porównianiu z tradycyjną technologią opartą na transformatorach pracujących na częstotliwości, jaka występuje w w sieci publicznej, technologia falownika ST Welding charakteryzuje się większą mocą na jednostkę ciężaru, większą oszczędnością energii oraz możliowością automatycznej i precyzyjnej kontroli wszystkich parametrów spawania.

Model odpowiedni do pracy z wszystkimi typami elektrod, również celulozowymi i aluminiowymi!
797,00 zł
Urządzenie posiada płynną regulację prądu spawania, ochronę przed przegrzaniem, podwójną izolację, metalową obudowę, kable spawalnicze na eurozłączu oraz turbo wentylację.
1 333,00 zł
Dzięki zwartej konstrukcji, stosunkowo niewielkiej masie, bardzo prostej obsłudze i atrakcyjnej cenie transformatory BESTERKA są dzisiaj nieodzownym wyposażeniem każdego małego warsztatu (domowego lub rzemieślniczego). Prąd spawania regulowany jest płynnie za pomocą pokrętła (lub korby). Wszystkie transformatory wyposażone są w spawalniczy uchwyt elektrodowy, przewód masowy z zaciskiem kleszczowym oraz przewód zasilający z wtyczką.