Sprzęt spawalniczy

Sprzęt spawalniczy

Aktywne filtry

  • Nowy
749,00 zł
Zalety urządzenia:

- Cykl pracy 100%
- TIG ready
- Bardzo lekka
- Odpowiednia do wielu zastosowań
- Zaawansowana technologia IGBT
- Napięcie bez obciążenia 66.5Vdc
- Zabezpieczenie termiczne
- Moc: 160A
Ostatnie sztuki w magazynie
639,00 zł
Model ten jest urządzeniem o wszechstronnym zastosowaniu, używanym do spawania stali nierdzewnej, stali stopowych, stali węglowej, miedzi oraz innych metali nieżelaznych. Można w niej stosować różnego typu elektrody kwaśne, zasadowe i celulozowe.

Cechą szczególną i wyróżniającą prezentowaną spawarkę od konkurencyjnych maszyn są przetworniki IGBT trzeciej generacji, zapewniające niską masę urządzenia i wysoką bezawaryjność.

Optymalna kombinacja rozmiarów, masy i jakości spawania te urządzenie nie ma sobie równych. Główne cechy spawarki to stabilność, oszczędność energii oraz bardzo cicha praca.

Dzięki możliwości zasilania z sieci lub agregatu prądotwórczego urządzenia nadają się idealnie do prac w terenie, nawet z długimi kablami zasilającymi. Lekka, zwarta konstrukcja sprawiają że urządzenie jest wyjątkowo mobilne i pozwala na pracę w wyjątkowo trudno dostępnych miejscach.

Prostota obsługi oraz wysoka bezawaryjność nowej jakości układów IGBT zadowoli każdego amatora jak i profesjonalistę.
Ostatnie sztuki w magazynie
809,00 zł
- Urządzenie służące do ręcznego spawania metali za pomocą ciepła wytwarzanego przez łuk elektryczny.
- Technologicznie, urządzenie do spawania ST Welding stanowi źródło zasilania elektrycznego dla spawania poprzez przekazywanie mocy wysokiej częstotliwości, które jest zarządzane przez logiczny układ sterowania.
- W porównaniu z tradycyjną technologią opartą na transformatorach pracujących na częstotliwości, jaka występuje w w sieci publicznej, technologia falownika ST Welding charakteryzuje się większą mocą na jednostkę ciężaru, większą oszczędnością energii oraz możliwością automatycznej i precyzyjnej kontroli wszystkich parametrów spawania.
- Sprawność 45% przy maksymalnym obciążeniu
- Proponowane do lekkich prac naprawczych
- Możliwe spawanie metodą TIG SCRACHT (zajarzenie łuku przez potarcie)
Ostatnie sztuki w magazynie
1 699,00 zł
Charakterystyka produktu:

Urządzenie Fanmig 1600i jest inwertorowym półautomatem spawalniczym do spawaniametodą MIG/MAG w osłonie gazów, elektrodą otuloną MMA (Stick) lub Lift TIG(zajarzenie łuku przez potarcie). W urządzeniu zastosowano diody IGBT. Jest to urządzeniekompaktowe tzn. podajnik drutu i źródło prądu znajdują się w jednej obudowie.Fanmig 1600i ma wbudowany 2-rolkowy układ podawania drutu.
Ostatnie sztuki w magazynie
1 189,00 zł
Urządzenie serii PROFESSIONAL LINE służy do ręcznego spawania metali za pomocą ciepła wytwarzanego przez łuk elektryczny.
Technologicznie, urządzenie do spawania ST Welding stanowi źródło zasilania elektrycznego dla spawania poprzez przekazywanie mocy wysokiej częstotliwości, które jest zarządzane przez logiczny układ sterowania.
W porównianiu z tradycyjną technologią opartą na transformatorach pracujących na częstotliwości, jaka występuje w w sieci publicznej, technologia falownika ST Welding charakteryzuje się większą mocą na jednostkę ciężaru, większą oszczędnością energii oraz możliowością automatycznej i precyzyjnej kontroli wszystkich parametrów spawania.

Model odpowiedni do pracy z wszystkimi typami elektrod, również celulozowymi i aluminiowymi!
Ostatnie sztuki w magazynie
619,00 zł
Spawarka Cobra 200 służy do ręcznego spawania metali metodą MMA, za pomocą ciepła wytwarzanego przez łuk elektryczny. Technologicznie, urządzenie spawalnicze BEST WELDING stanowi źródło energii elektrycznej wykorzystywanej do spawania przez przekazywanie mocy o wysokiej częstotliwości zarządzane przez inteligentny układ logiczny sterowania. W porównaniu z tradycyjną technologią opartą na transformatorach działających przy częstotliwości sieci publicznej 50 Hz, falownik w technologii BEST WELDING charakteryzuje się większą gęstością mocy na jednostkę masy, większymi oszczędnościami energii i możliwością automatycznego, bezzwłocznego i precyzyjnego sterowania wszystkimi parametrami spawania. W rezultacie, można łatwiej wykonać lepszą spoinę korzystając z urządzenia o niższym zużyciu energii i niższej wadze, w porównaniu z równoważnym tradycyjnym sprzętem opartym na ciężkich transformatorach.
Ostatnie sztuki w magazynie
797,00 zł
Urządzenie posiada płynną regulację prądu spawania, ochronę przed przegrzaniem, podwójną izolację, metalową obudowę, kable spawalnicze na eurozłączu oraz turbo wentylację.
Ostatnie sztuki w magazynie
1 691,00 zł
Półautomat spawalniczy, który umożliwia pracę z gazem osłonowym lub bez. Posiada wentylator. Maksymalna masa drutu spawalniczego 5 kg. Posiada 6 pozycji spawania.

Gwarancja: 12 m-cy.
Ostatnie sztuki w magazynie
1 333,00 zł
Dzięki zwartej konstrukcji, stosunkowo niewielkiej masie, bardzo prostej obsłudze i atrakcyjnej cenie transformatory BESTERKA są dzisiaj nieodzownym wyposażeniem każdego małego warsztatu (domowego lub rzemieślniczego). Prąd spawania regulowany jest płynnie za pomocą pokrętła (lub korby). Wszystkie transformatory wyposażone są w spawalniczy uchwyt elektrodowy, przewód masowy z zaciskiem kleszczowym oraz przewód zasilający z wtyczką.
Ostatnie sztuki w magazynie
4 399,00 zł
Półautomaty Powertec 250C zostały skonstruowane aby zapewnić naszym klientom typoszereg urządzeń o różnych parametrach wyjściowych. Charakteryzuje go doskonały stabilny tuk i bardzo łatwy zapłon co pozwala wykonywać prace spawalnicze sprawnie szybko i profesjonalnie z minimalną ilością odprysków.

Zalety:
• Urządzenia skonstruowane są dla konkretnych aplikacji
• Doskonale zalanie tuku.
• Wieloskokowa regulacja napięcia tuku.
• Doskonale podajniki z rolkami o większej średnicy.
• Elektroniczny system stabilizacji prędkości podawania drutu.
• Funkcja „test gazu”
• Wyposażony w duże koła, uchwyt do przenoszenia uchwyt do podnoszenia.
• Dostępny w wersji 4-rolkowej
• Wytwarzany zgodnie z zasadą Lincolna „Solidny Niezawodny”.
• Trzy lata gwarancji.

Odbiór osobisty w naszym sklepie lub dostawa kurierem DPD na palecie w cenie 150 zł.
Ostatnie sztuki w magazynie
1 692,00 zł
Urządzenia Mini i Midimagster to półautomaty zaprojektowane z myślą o szerokim gronie odbiorców. Półautomaty te umożliwiają spawanie drutami o średnicach od 0,6 do 0,8 mm. W zależności od potrzeb dostępne są wersje z różnymi napięciami zasilania – 230 V bądź 400 V. Urządzenia standardowo wyposażone są w montowany na stałe uchwyt spawalniczy. Urządzenia Minimagster 1501 i 1501S umożliwią spawanie bez użycia gazu osłonowego – drutem samoosłonowym Innershield® NR211–MP. Mini – i Midimagster świetnie sprawdza się zarówno w pracach przydomowych, jak również we wszelkiego rodzaju zakładach remontowych jak np. warsztaty blacharki samochodowej.
Ostatnie sztuki w magazynie
2 155,00 zł
MidiMagster 1801 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych pólautomatów spawalniczych w Polsce. Dzięki doskonałej budowie, świetnym parametrom spawalniczym i łatwą obsługą skutecznie konkuruje na rynku spawalniczym.

Urządzenia MiniMagster umozliwiają spawania drutami litymi w zakresie średnic od 0,6-0,8 mm. Model 1613 zasilany jest napięciem 3x400, zaś model 1801 ma możliwość zasilania napięciem 230V i 400V. Oba modele wyposażone są w solidny podajnik z rolką 30mm oraz posiadają mozliwość zastosowania 15 kg szpuli z drutem.
Ostatnie sztuki w magazynie