Półautomaty spawalnicze

Półautomaty spawalnicze

Aktywne filtry

1 699,00 zł
Charakterystyka produktu:

Urządzenie Fanmig 1600i jest inwertorowym półautomatem spawalniczym do spawaniametodą MIG/MAG w osłonie gazów, elektrodą otuloną MMA (Stick) lub Lift TIG(zajarzenie łuku przez potarcie). W urządzeniu zastosowano diody IGBT. Jest to urządzeniekompaktowe tzn. podajnik drutu i źródło prądu znajdują się w jednej obudowie.Fanmig 1600i ma wbudowany 2-rolkowy układ podawania drutu.
Ostatnie sztuki w magazynie
1 189,00 zł
Urządzenie serii PROFESSIONAL LINE służy do ręcznego spawania metali za pomocą ciepła wytwarzanego przez łuk elektryczny.
Technologicznie, urządzenie do spawania ST Welding stanowi źródło zasilania elektrycznego dla spawania poprzez przekazywanie mocy wysokiej częstotliwości, które jest zarządzane przez logiczny układ sterowania.
W porównianiu z tradycyjną technologią opartą na transformatorach pracujących na częstotliwości, jaka występuje w w sieci publicznej, technologia falownika ST Welding charakteryzuje się większą mocą na jednostkę ciężaru, większą oszczędnością energii oraz możliowością automatycznej i precyzyjnej kontroli wszystkich parametrów spawania.

Model odpowiedni do pracy z wszystkimi typami elektrod, również celulozowymi i aluminiowymi!
Ostatnie sztuki w magazynie
1 691,00 zł
Półautomat spawalniczy, który umożliwia pracę z gazem osłonowym lub bez. Posiada wentylator. Maksymalna masa drutu spawalniczego 5 kg. Posiada 6 pozycji spawania.

Gwarancja: 12 m-cy.
Ostatnie sztuki w magazynie
4 399,00 zł
Półautomaty Powertec 250C zostały skonstruowane aby zapewnić naszym klientom typoszereg urządzeń o różnych parametrach wyjściowych. Charakteryzuje go doskonały stabilny tuk i bardzo łatwy zapłon co pozwala wykonywać prace spawalnicze sprawnie szybko i profesjonalnie z minimalną ilością odprysków.

Zalety:
• Urządzenia skonstruowane są dla konkretnych aplikacji
• Doskonale zalanie tuku.
• Wieloskokowa regulacja napięcia tuku.
• Doskonale podajniki z rolkami o większej średnicy.
• Elektroniczny system stabilizacji prędkości podawania drutu.
• Funkcja „test gazu”
• Wyposażony w duże koła, uchwyt do przenoszenia uchwyt do podnoszenia.
• Dostępny w wersji 4-rolkowej
• Wytwarzany zgodnie z zasadą Lincolna „Solidny Niezawodny”.
• Trzy lata gwarancji.

Odbiór osobisty w naszym sklepie lub dostawa kurierem DPD na palecie w cenie 150 zł.
Ostatnie sztuki w magazynie
1 692,00 zł
Urządzenia Mini i Midimagster to półautomaty zaprojektowane z myślą o szerokim gronie odbiorców. Półautomaty te umożliwiają spawanie drutami o średnicach od 0,6 do 0,8 mm. W zależności od potrzeb dostępne są wersje z różnymi napięciami zasilania – 230 V bądź 400 V. Urządzenia standardowo wyposażone są w montowany na stałe uchwyt spawalniczy. Urządzenia Minimagster 1501 i 1501S umożliwią spawanie bez użycia gazu osłonowego – drutem samoosłonowym Innershield® NR211–MP. Mini – i Midimagster świetnie sprawdza się zarówno w pracach przydomowych, jak również we wszelkiego rodzaju zakładach remontowych jak np. warsztaty blacharki samochodowej.
Ostatnie sztuki w magazynie
2 155,00 zł
MidiMagster 1801 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych pólautomatów spawalniczych w Polsce. Dzięki doskonałej budowie, świetnym parametrom spawalniczym i łatwą obsługą skutecznie konkuruje na rynku spawalniczym.

Urządzenia MiniMagster umozliwiają spawania drutami litymi w zakresie średnic od 0,6-0,8 mm. Model 1613 zasilany jest napięciem 3x400, zaś model 1801 ma możliwość zasilania napięciem 230V i 400V. Oba modele wyposażone są w solidny podajnik z rolką 30mm oraz posiadają mozliwość zastosowania 15 kg szpuli z drutem.
Ostatnie sztuki w magazynie