W celu ułatwienia zakupów w naszym sklepie udostępniliśmy podane poniżej sposoby wysyłki oraz zapłaty za zamówione produkty.

I. Sposoby płatności
Do Państwa wyboru pozostawiamy następujące formy płatności:

- Przedpłata na konto przelewem standardowym
- Wpłata na nasze konto przelewem realizowanym w placówce bankowej, okienku pocztowym lub przez konto internetowe.
- Płatność za pobraniem (Należność za przesyłkę jest pobierana przez listonosza, bądź przedstawiciela firmy kurierskiej.)

- Szybkie płatności Przelewy24

Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 286 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, BLIK, płatności rekurencyjne i wiele innych.


Karty płatnicze
Transakcje obsługiwane i realizowane są przez system Przelewy24. Dzięki temu masz bezpieczeństwo i pewność, że podczas transakcji nikt nie zobaczy informacji o Twojej karcie płatniczej i innych danych, które są przekazywane w czasie dokonywania płatności. Dodatkowy atut to natychmiastowe księgowanie wpłat.

II. Dostawa i czas realizacji
Dostawy zamówionych towarów realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, Paczkomaty InPost.

Koszty dostawy są podane dla każdego produktu w jego opisie oraz w trakcie dokonywania zakupu (koszyk/finalizacja)

Czas realizacji zamówienia jest liczony w następujący sposób: Czas przygotowania zamówienia (24h) + Czas dostawy (w zależności od wybranej opcji dostawy)

Zasady realizacji dostawy, jak również postępowanie na wypadek braku możliwości realizacji zamówienia określa szczegółowo zamieszczony na stronie regulamin.

Niezawodne usługi transportowe
Dysponujemy dobrze wyposażonym taborem samochodowym o zróżnicowanej ładowności i przeznaczeniu. Posiadamy X pojazdów mechanicznych, w różnych rodzajach zabudowy nadwozia.
Świadczymy specjalistyczne usługi transportowe oraz transport z użyciem HDS bezpośrednio na budowę i do klienta. Geograficzny obszar naszego transportu to województwo podlaskie. Usługa obejmuje transport, załadunek i rozładunek towaru m.in:
 • maszyn
 • materiałów budowlanych
 • materiałów opałowych
  • koksu
  • miału
  • węgla
 • nawozów
 • narzędzi i elektronarzędzi
 • pasz
 • stali
Transport towaru nie obejmuje wniesienia towaru i wykonywany jest nie dalej niż do bramy wjazdowej budynku wskazanego w adresie dostawy i nie dalej niż do miejsca do jakiego może bez przeszkód i bezpiecznie dojechać samochód transportowy bez stosowania wyładunku i załadunku towaru.
Terminy i ceny transportu pozostawiamy do uzgodnienia indywidualnego. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy sklepu.