O nas

Jesteśmy wiodącą spółką działającą w branży budowlanej z ugruntowaną pozycją na rynku północno-wschodniej Polski z siedzibą główną w Suwałkach. Istniejemy od 1974 roku, od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w sektorze budowlanym.

Co u nas kupisz?

Oferujemy szeroką gamą nowoczesnych materiałów budowlanych, wykończeniowych i artykułów instalacyjnych renomowanych producentów i importerów w pełnym asortymencie do budowy lub remontu Państwa domu, mieszkania czy lokalu - jest w czym wybierać!

Co produkujemy?

Produkujemy jedyne w swoim rodzaju bloczki betonowe inaczej zwane także jako bloczki fundamentowe z wysokiej klasy betonu o wymiarach: x x x. W skład bloczków wchodzą dobrze dobrane kruszywa różnych frakcji, które zapewniają bardzo dobrą wytrzymałość.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Prowadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną jak i internetową. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, oraz instytucji.

Dlaczego warto u nas kupować?

Zapewniamy darmowy kosztorys Twojego domu na podstawie projektu. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza zapewnia fachową pomoc w doborze materiałów budowlanych na każdym etapie zakupów. Naszym celem jest uświadomienie Państwa co do wyboru odpowiedniego materiału budowlanego oraz fachowe wspieranie przed jak i po zakupie na każdym etapie budowy.

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie internetowym?

Proces dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym, jest nie tylko prosty i przejrzysty, ale również zapewnia pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Niezawodne usługi transportowe

Dysponujemy dobrze wyposażonym taborem samochodowym o zróżnicowanej ładowności i przeznaczeniu. Świadczymy specjalistyczne usługi transportowe oraz transport z użyciem HDS bezpośrednio na budowę i do klienta. Gwarantujemy bezpieczny transport z rozładunkiem.

Zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie firmy w Suwałkach lub Białymstoku. Odpowiemy na wszystkie pytania za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Zapraszamy do współpracy.
Zespół Imbud.com.pl

Rzetelna firma