Nowy koszyk 0 PLN

Informacje o sklepie
Data publikacji:

O nas
Jesteśmy wiodącą spółką działającą w branży budowlanej z ugruntowaną pozycją na rynku północno-wschodniej Polski z siedzibą główną w Suwałkach. Istniejemy od 1974 roku, od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w sektorze budowlanym.

Jako Hurtownia Materiałów Budowlanych i Stali oferujemy szeroką gamą nowoczesnych materiałów budowlanych, wykończeniowych i artykułów instalacyjnych renomowanych producentów i importerów w pełnym asortymencie do budowy lub remontu Państwa domu, mieszkania czy lokalu - jest w czym wybierać!

Prowadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną jak i internetową. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, oraz instytucji.

Dysponujemy dobrze wyposażonym taborem samochodowym o zróżnicowanej ładowności i przeznaczeniu. Świadczymy specjalistyczne usługi transportowe oraz transport z użyciem HDS bezpośrednio na budowę i do klienta (Suwałki i okolice). Gwarantujemy bezpieczny transport z rozładunkiem.

Dlaczego warto u nas kupować?
Otwarcie dzielimy się informacjami. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza zapewnia fachową pomoc w doborze materiałów budowlanych na każdym etapie zakupów. Naszym celem jest uświadomienie Państwa co do wyboru odpowiedniego materiału budowlanego oraz fachowe wspieranie przed jak i po zakupie. Napisz lub zadzwoń do naszego Doradcy i zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie internetowym?
Proces dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym, jest nie tylko prosty i przejrzysty, ale również zapewnia pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. Zobacz: Regulamin, Polityka prywatności, Odbiór zużytego sprzętu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Metody płatności w sklepie internetowym
Przedpłata. Pobranie. Szybkie płatności internetowe: Przelewy24.

Opcje wysyłki i czas dostawy w sklepie internetowym
Odbiór osobisty w siedzibie firmy (Raczkowska 100, 16-400 Suwałki) lub: dostawa IMBUD (na terenie Suwałk), przesyłka kurierska (Polska). Czas dostawy: 24-48h (1 - 2 dni robocze) od nadania przesyłki. Zazwyczaj przesyłki nadajemy w ciągu 24h (1 dzień roboczy) od otrzymania płatności za zamówienie.


Odpowiemy na wszystkie pytania za pośrednictwem telefonu: (87) 565 32 32 lub poczty elektronicznej: esklep@imbud.com.pl | Zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie firmy: ul. Raczkowska 100, 16-400 Suwałki. Zapraszamy do współpracy! IMBUD- Kupuj u nas i pracuj taniej!