zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/2 Adv

4 399,00 zł
block Oczekiwanie na dostawę

Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych.

Urządzenie dogłębnie czyszczi runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. 

Nowy model Puzzi został wyposażony w nowe akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort pracy i wydajność urządzeń - przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dopasowują się do powierzchni. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Urządzenie Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą. Puzzi 10/2 Adv posiada gniazdo do podłączenia szczotki elektrycznej PW 30.

Komfort obsługi:

Szybka i łatwa zmiana dysz; uchwyt na kabel zasilający. Optymalna praktyczność. Prostota obsługi. Puzzi 10/2 Adv: Zwiększona wydajność czyszczenia.

Zwiększona wydajność czyszczenia:

Gniazdo do podłączania szczotki elektrycznej PW 30/1. Wysoka jakość czyszczenia. Puzzi 10/2 Adv: Miejsce na tabletki czyszczące

Miejsce na tabletki czyszczące:

Praktyczne miejsce na przechowywanie tabletek czyszczących.

Wielofunkcyjność:

Szeroka gama akcesoriów do różnych zastosowań.

Dane techniczne:

Wydajność teoretyczna (m²/h) 30 - 45

Wydatek powietrza (l/s) 54

Podciśnienie (mbar/kPa) 220 / 22

Wydajność spryskiwania (l/min) 2

Ciśnienie spryskiwania (bar) 2

Zbiornik wody czystej / brudnej (l) 10 - 9

Moc turbiny (W) 1250

Moc pompy (W) 80

Napięcie (V) 220 - 240

Ciężar (kg) 11,5

Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 705 x 320 x 435

Wyposażenie:

- Wąż do ekstrakcji ze zintegrowanym złączem, 2.5 m

- Gniazdo do przyłączenia elektroszczotki, PW 30

- Dodatkowy uchwyt

- Uchwyt na dyszę ręczną na obudowie urządzenia

- Hak na przewód zasilający

- Wąska dysza podłogowa do powierzchni twardych z elastycznymi listwami gumowymi

- Rękojeść

Polecane produkty