zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Bloczek fundamentowy betonowy paleta 48szt 24x36x12M6

2,54 zł

Oferujemy do sprzedaży bloczki fundamentowe wysokiej jakości kl. 15/20, własnej produkcji (jesteśmy producentem od wielu lat, posiadamy bogate doświadczenie co pozwala nam utrzymać wysoką jakość wyrobów), cechujące się wysoką jakością oraz spełniające wszelkie wymagane standardy.

Zasadnicze charakterystyki:

Wymiary (dł_szer_wys): 360x240x120 mm

Tolerancja wymiarów: D1

Kształt i budowa: Prostopadłościan pełny

Wytrzymałość na ściskanie: Element murowany kategorii II

Stabilność spoiny na ścinanie: 0,15 [N/mm2]

Reakcja na ogień: Klasa A1

Absorpcja wody poprzez podciąganie kapilarne: 22,3 g/m2*s

Przepuszczalność pary wodnej: 30/100

Izolacyjność od bezpośrednich dźwięków powietrznych: 2100 kg/m2 +/- 10%

Współczynnik przewodzenia ciepła: 1,42 W/m*K

Substancje niebezpieczne: Nie zawiera

Podana cena jest ceną za 1 pełną paletę (48 sztuk bloczków) + podana w aukcji cena dostawy liczona dla każdej palety osobno, nie sprzedajamy bloczków na sztuki, tylko palety.

Przykładowo zamawiając 4 sztuki - 4 x 48 bloczków + 4 x dostawa (233 zł brutto) / lub dużo tańsza spedycja w przypadku większej ilości palet.

Minimalna ilość zamówienia - jedna pełna paleta, mnniejszej ilości nie wysyłamy (prosimy o uwzględnienie tego przy zakupie). Waga palety 1080 kg. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Możliwa rezerwacja i odbiór osobisty, dowozimy własnym transportem na terenie Suwałk i okolic do 200 km (po wcześniejszym uzgodnieniu). W przypadku dowozu przez nas koszt wynosi 861 zł brutto za 22 palety.

Podana ilość dostępnych sztuk w aukcji jest orientacyjna ponieważ bloczki są w ciągłej produkcji więc jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość.

W przypadku zakupu większej ilości jest możliwa organizacja przez naszą firmę bezpośredniego transportu na terenie całego kraju spedycją w cenie 1230 zł brutto / 22 palety co jest znacznie tańszą opcją niż dostawa DHL każdej palety osobno, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia terminu i szczegółów.

Polecane produkty